Půjčky DINERO - Peníze jednoduše
Informace o finančních službách a produktech


Bankovní úvěry

Bankovní úvěry jsou standardizované služby, které poskytuje bankovní sektor. Na našem trhu funguje přes 30 bank, které dennodenně postupují konkurenční boj o každého klienta a to se výrazně projevuje na neustále se rozšiřující nabídce bankovních úvěrů. Bankovní úvěry jsou právě totiž ten prvek, který každý klient (ať už fyzická či právnická osoba) vyhledává především.


Sjednání bankovního úvěru

Bankovní úvěr je ve své podstatě relativně složitou záležitostí. Především je nutné celý projekt či nákup předem připravit. Banky mají standardizované formuláře, které je třeba řádně vyplnit a podle toho je následně rozhodnuto. Je třeba doložit své osobní údaje, údaje o zaměstnání, bezdlužnost, další závazky, výpis z bankovního účtu a případně ještě další dokumenty. Pokud je následně bankovní úvěr schválen, žadatel se může těšit na velice zajímavé podmínky, garanci kvality, silné zázemí a relativně stálou situaci v dané instituci.

Druhy bankovních úvěru

Bankovní úvěry obvykle dělí instituce na ty pro fyzické osoby a pro právnické osoby. Fyzické osoby nejčastěji využívají kontokorentní úvěr, povolené přečerpání účtu, kreditní kartu a účelový úvěr. U právnických osob jde pak o úvěry kontokorentní, revolvingový, negociační, remboursní, akceptační, avalové, směnečné, účelové a hypoteční. Každý z jednotlivých druhů úvěrů má jasná specifika, hodí se na jiný druh financování a má jinou doporučenou délku. Firmy i fyzické osoby pak vždy hledají tu nejlevnější variantu a podle toho volí druh bankovního úvěru.Nabídku našich finančních produktů naleznete zde.zpět na seznam všech názvů finančních produktů a služeb  /  zpět na úvodní stránku

Info - kancelář
Řekli Vám už někde na Vaši
žádost o půjčku "ne"?!

Nenechte se odradit
a zavolejte nám!

Zkusíme pro Vás najít
nejlepší možné řešení!


ZAVOLEJTE NÁM
Tel.: 739 443 544

kontaktujte nás...

Pro kontakt také můžete
využít naši e-mailovou
adresu:


finance@dinero.cz


navštivte nás...
PŘIJĎTE
ZA NÁMI
DO KANCELÁŘE

Adresa:

Palackého třída 159
612 00 Brno-Medlánky

Pracovní doba:

Pondělí – Pátek
9:00 – 12:00 / 14:00 – 18:00

Podrobné kontaktní
informace zde.


WiFi

Půjčky DINERO • Infolinka - Tel.: 739 443 544 • www.pujcky-dinero.cz • E-mail: finance@dinero.cz